У Київському національному університеті будівництва та архітектури на базі Інституту інноваційної освіти КНУБА вже в лютому 2022 року  відкриваються курси відеоблогерів.

Мрієте мати тисячу фоловерів? Стати відомим блогером? Отримати знання про те, як це професійно зробити можна на курсах відеоблогерів в  ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури».

У рамках курсів ви маєте можливість отримати актуальні і корисні знання, які допоможуть  знімати якісний контент, створити власний  YouTube-канал, професійно його розвивати і залучати підписників.

Заняття у форматі 50х50 теорія і практика: самостійна творча робота, тестові відеоролики, підсумкова робота. Інтерактивний підхід дозволить легко засвоїти велику кількість інформації, оцінити самостійно свою роботу і проаналізувати креативні ідеї колег. Навчання на курсі передбачає створення власних відеороликів, найкращі з яких ми розмістимо на  YouTube-каналі КНУБА. Заняття  тривають 3 тижні два рази в тиждень у вечірній час  та в першій половині дня по суботах.

Вартість курсу 980 гривен. Для студентів КНУБА та ІІНО КНУБА знижка 20%. Найкращі студенти будуть працевлаштовані. Записуйтесь у Google- формі: https://docs.google.com/forms/d/1tQ0VfGHsprfMhP330Hwt4COzPqnVn8M1f2pt5oJigCM/edit?usp=sharing; пишіть  iino@iino.knuba.edu.ua; https://www.facebook.com/iinoknuba/;https://www.instagram.com/iino_knuba_official/; телефонуйте (044)  245-48-56(82); (044) 587-19-64;  кількість місць обмежена.