12 травня 2022 року  представники Київського національного університету будівництва і архітектури на чолі з  проректором з навчальної та організаційно – виховної роботи Наталією Бурдейною провели робочу зустріч з представником   Київського молодіжного центру  Павлом Ковальовим, до речі випускником нашого університету, який закінчив факультет автоматизації і інформаційних технологій.

Мета зустрічі – співпраця КНУБА з Київським молодіжним центром, заохочення студенства  до участі в організації та реалізація  спільних заходів, проектів, а саме конференцій, семінарів, тренінгів, фестивалів, форумів, виставок, конкурсів, online  допомога та корисні поради від  практичних психологів, приєднання до курсів, івентів, прямих ефірів та інших активностей, залучення до волонтерської діяльності.

Київський молодіжний центр – це згуртована, інноваційна та відкрита платформа для молоді. КМЦ сприяє розвитку особистостей, здатних створювати майбутнє громади міста Києва та суспільства в цілому.

Наша місія – здорова, освічена, патріотична молодь міста Києва, де кожен представник є свідомим громадянином своєї Держави.

Київський молодіжний центр працює у напрямках:

– активізації участі молоді у житті міста;

– розвитку компетентностей та можливостей для представників молодіжної спільноти;

– формування та розвиток у молоді національно-патріотичних та загальнолюдських цінностей.

Сторінка в Інстаграмі – https://www.instagram.com/kyiv.youthcenter/.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю  та підписання меморандуму між КНУБА та КМЦ.

 

Завідуюча відділу

з організації виховної роботи

Оксана Бєлозьорова