Результати Творчого конкурсу Дизайн 2023
НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ

КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – РЕЗУЛЬТАТИ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ “ІНТЕР’ЄР ПРИМІЩЕННЯ МАЙСТЕРНІ-СТУДІЇ МОЛОДОГО ДИЗАЙНЕРА” (БАКАЛАВР, 2023)

Шановні учасники творчого конкурсу “Інтер’єр приміщення майстерні-студії молодого дизайнера” (2023), ми вдячні вам за участь та виявлену майстерність. Конкурсні роботи були оцінені за узагальненими критеріями: відповідність завданню; грамотність виконання зображення; якість графічного виконання.

Завантажити дипломи

Будемо раді бачити вас своїми студентами! Кафедра дизайну Архітектурного факультету КНУБА пропонує програму з дизайну, де ви зможете розкрити свій творчий потенціал, а наші викладачі, які мають багаторічний досвід у цій галузі, допоможуть вам розвинути навички, забезпечать теоретичні та практичні знання для успішної кар’єри у сфері дизайну.