18 травня 2022 року на базі кафедри агрометеорології та агроекології Одеського державного екологічного університету відбувся І Всеукраїнський конкурс «Вплив клімату на сучасні галузі сільськогосподарського виробництва», присвячений Міжнародному дню води та Міжнародному дню метеоролога.

У рамках конкурсу свою наукову роботу на тему «Оцінка забруднення іонами важких металів на урбанізованих територіях (на прикладі міста Харків)» презентував студент 2 курсу спеціальності 101 «Екологія» Березний М.І. Роботу було виконано під керівництвом доцента кафедри охорони праці та навколишнього середовища Жукової О.Г.

Метою проведення конкурсу стали популяризація серед студентів природничих наук, залучення до творчої діяльності в різних областях науки і техніки; розширення наукового інформаційного обміну між провідними спеціалістами закладів позашкільної, фахової передвищої освіти та вищої освіти, а також залучення талановитих практикуючих викладачів та студентської молоді до науково-дослідницької роботи.

Основними тематичними розділами конкурсу були: рослинництво і агрономія, сільське господарство та клімат, клімат і агроекологія.

 

 Жукова О.Г.,

доцент кафедри ОПіНС