Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Геодезія», що проходив у Львівському національному аграрному університеті (м. Дубляни, Львівська область). У підсумковій конференції взяли участь студенти 3-4 курсів факультету ГІСУТ на чолі з відповідальною по факультету ГІСУТ асистентом, канд. техн. наук Лазоренко-Гевель Надією Юріївною:

Коршикова Анастасія Анатоліївна

Гур’янов Владислав Ігоревич

Пендечук Світлана Юріївна

Косяк Юлія Андріївна

Солодко Антон Юрійович

За результатами підсумкової конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, що проходила на землевпорядному факультеті, галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 38 студентських наукових робіт, що надійшли з 16 вищих навчальних закладів.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 32 студенти з 13 вищих навчальних закладів.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія визначила переможцем і нагородила дипломом 2 ступеня Коршикову Анастасію Анатоліївну студентку групи ГІСТ-31 факультету ГІСУТ, науковий керівник асистент кафедри геоінформатики і фотограмметрії, канд. техн. наук Лазоренко-Гевель Надія Юріївна.