21-22 квітня в Одесі на базі Юридичної академії відбувся VII Національний конвент Міжнародної Асоціації студентів політичної науки (Україна). Київський університет будівництва і архітектури (до речі, наш ректор П.М. Куліков є почесним доктором Одеської юракадемії) представляли студентка ФІСЕ Марина Мигун, студентки архітектурного факультету Севіля Караєва та Анна Ткачук, викладачка Київського індустріального коледжу та аспірантка кафедри політичних наук Зорина Гуга. Вони представили доповіді, присвячені розвиткові архітектурних просторів Києва, регіональному плануванню України, етносоціальному розвитку Одеської області, гендерній політиці. Членом програмного комітету Конвенту був завідувач кафедри політичних наук КНУБА Євген Перегуда.

Учасниці Конвенту мали змогу не лише представити результати досліджень, а й поспілкуватись з колегами з інших ВНЗ України, ознайомитись з чарівним містом, де проходив Конвент – прогулятися Дерибасівською вулицею, Приморським бульваром, Воронцовським сквером, ознайомитись з архітектурою, пам’ятниками Одеси, які вони вивчають в КНУБА, зокрема на дисципліні «Політична символізація в архітектурі», яку викладає кафедра політичних наук, і звичайно, побувати на морі, а також – на виставі в Одеському оперному театрі, який вважають одним з найбільш красивих, і не лише в Україні.

Крім того, на Конвент подали тези виступів або брали участь у київському етапі відбору студенти архітектурного факультету Катерина Зюлковська (спеціальність «Образотворче мистецтво»), Анастасія Рябушенко та ін.

Також хотілося б подякувати першому проректорові Чернишеву Д.О. за допомогу в організації поїздки.

Музей зброї

Пам’ятник Леоніду Утьосову
Біля пам’ятника графу Воронцову
Пам’ятник Катерині ІІ
Шахський палац
Місток закоханих
Рабинович
Джинсовий Дюк
Пам’ятник Михайлу Жванецькому
Пам’ятник Володимиру Висоцькому
Одеса-мама, яка тримає видатних одеситів – Ришельє, Дерибаса, Ланжерона, Воронцова, Деволана – та стоїть на трьох китах – медицині, торгівлі, мистецтву
Пам’ятник Апельсину, який врятував Одесу
Біля Одеської опери