Нещодавно у м. Красноград (Харківська обл.) відбувся 1 етап Кубку України із Тріалу (гонки по бездоріжжю на швидкість), RFC”Ukrainian Challenge 2017″, перемогу в якому здобув студент КНУБА Артур Юзков (ПЦБ-34).

Артур поділився спогадами про змагання та свій шлях до перемоги:

“Це новий вид гонок, в яких ми взяли участь, так званий — “тріал”, за умовами якого важливо пройти спец-ділянку найшвидше. До цього ми брали участь у Чемпіонаті України по трофі – рейдам, де основне завдання – знайти точки за допомогою координат і GPS навігації і сфотографувати автомобіль біля неї. В трофі-рейдах ми два роки поспіль були срібними призерами Чемпіонату України за 2015-2016 р. За це я і отримав Майстра Спорту по автоспорту.

Але цьогоріч ми вирішили випробувати себе в іншому виді гонок, де правила і сама система гонки зовсім інша, ніж ті, до яких ми звикли і до яких себе готували. Втім, початок сезону для нас був досить успішним, ми стали переможцями 1-го етапу Кубка України (загалом передбачено 4 етапи в різних куточках України)

Гонка тривала 2 дні і складалась із 3-х етапів .

-1 етап для нас видався найважчим, оскільки нам необхідно було зрозуміти, що саме слід використовувати для найшвидшого подолання спец-ділянок (спец-ділянка – це загороджена ділянка з різним покриттям (грунт, вода, болото, пісок, камені і т.д), яку потрібно проїхати якнайшвидше за допомогою будь-яких засобів) . Тому в 1 етапі гонки нам вдалося завоювати 3 місце . Через недосвідченість у цій гонці ми втратили багато часу на інших ділянках. Але нам все ж вдалося здивувати глядачів феєричним проходженням автомобіля по болоту.

-2 етап — Нічний. Командний заїзд – тобто тобі в команду призначають два екіпажа і тобі потрібно за ніч знайти точки і сфотографувати екіпажі біля точок. Цей етап нам сподобався, оскільки нам дістались два класних екіпажі, а головне – видали координати. І за допомогою навігації потрібно знайти точки, як і в трофі-рейдах, у яких ми себе почуваємо як риба в воді. Тому ми фінішували за дві години до офіційного фінішу. Головним в цьому етапі було доїхати до фініша , тому бали нараховувались одинаково усім, хто фінішував в повному складі.

-3 етап- Фінішний. Після попередніх етапів на третій ми вже виїхали більш досвідченішими, ми вже зрозуміли, як автомобіль їде по місцевим грунтам, що потрібно використовувати для найшвидшого проходження СД і т.д.. І в цьому етапі наш екіпаж відзначився при проходженні останньої ділянки, ще б трішки, і наш автомобіль би перекинувся (глядачі були в захваті), але удача була в той день на нашому боці. Тому ми почали наздоганяти конкурентів, але й не лише наздогнали, але й, як виявилося, ще й перегнали.

І цією перемогою ми створили серйозну конкуренцію для інших учасників і стали одними з основних претендентів на Кубок України”.

Вітаємо Артура із блискучою перемогою та бажаємо успіху на наступних етапах змагань!