Днями завершився Чемпіонат КНУБА з футзалу, перемогу в якому здобула команда будівельного факультету “Байдарка”. У вирішальному матчі вони зустрілись із командою студентів факультету ГІСУТ. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, і рахунок було відкрито лише на завершальних хвилинах завдяки голу у виконанні Селивоненка Івана. Але ГІСУТ спромігся зрівняти рахунок ще до початку другого тайму після того, як гол суперникам потужним ударом забив гравець цієї команди Олійник Сергій.
Побережний Сергій

На початку другого тайму Побережний Сергій вивів свою команду “Байдарка” вперед. Кинувши всі сили на те, щоб відігратися, команда ГІСУТ пропустила ще два голи. Цього разу знову засмутив суперників Селиваненко Іван, а поставив фінальну крапку у матчі Комар Микола. Хоча підсумковий рахунок 4:1 не відображає рівного протистояння, варто відзначити, що ГІСУТ показав сильну гру і високу майстерність як індивідуальних, так і командних дій.

Команда чемпіонів

За підсумками Чемпіонату, місця розподілились наступним чином:

I – БФ
II – ГІСУТ
III – ФАІТ
IV – БТФ
V – ФІСЕ
VI – АРХ
Призери отримали кубки та подарунки від ректорату.
Головним арбітром змагань виступив тренер збірної КНУБА – Олексій Кузнєцов.
Найкращий бомбардир – Селивоненко Іван

Кращим бомбардиром Чемпіонату став гравець команди-переможця Селивоненко Іван.

Слід відзначити, що це – вже четверта перемога гравців команди БФ, адже “Байдарка” була найкращою у змаганнях із футзалу останні чотири сезони поспіль:
2013/2014 н.р.
2014/2015 н.р.
2015/2016 н.р.
2016/2017 н.р.
Склад команди переможців: Побережний Сергій (капітан), Селивоненко Іван, Комар Микола, Нечипорчук Ярослав, Рибальченко Владислав, Поліщук Андрій, Яхно Микола, Геращенко Дмитро, Чернобай Артем.
Вітаємо переможців і учасників Чемпіонату КНУБА з футзалу та бажаємо їм успіхів у новому сезоні!
Фото – Володимир Чахоян