Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях ми бачимо продовження роду людського та здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими, радісними та щасливими. Але, на жаль, не всі малюки мають можливість насолоджуватись дитинством, побачити усмішку тата й мами, а починають своє доросле життя ще змалечку. Саме такі діти перебувають у спеціальному загальноосвітньому дитячому будинку «Малятко» для дітей дошкільного та шкільного віку. Тут  – 15 дітей на повному утриманні і 150 вихованців із неблагополучних, неповних та багатодітних сімей.

31 травня студенти КНУБА привітали дітей із святом, поспілкувалися з вихованцями закладу, дізналися про їхнє життя, захоплення та мрії на майбутнє. Діти провели екскурсію територією, показали, в яких умовах живуть та місця, де проводять свій вільний час. Найкраще місце їхнього відпочинку та улюблене заняття-гра – волейбол. В цю гру вони із задоволенням зіграли разом зі своїми гостями.

Жодне свято не обходиться без подарунків і наш приїзд не був винятком, дітей пригостили морозивом, печивом та фруктами.

Дякуємо за підтримку першому проректору Денису Олеговичу Чернишеву, організаційно-методичному відділу з виховної роботи та студентам ФІСЕ, які взяли участь у цій благодійній акції.

Кожен з нас може покращити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому, а спільними зусиллями можна змінити світ дитини у кращу сторону. І сьогодні це – не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли достойними людьми, вчилися та займалися улюбленою справою.

Вітаємо всіх викладачів, студентів та співробітників із початком літа, днем захисту дітей, всесвітнім днем батьків та бажаємо, щоб кожен день дарував тепло сонця, бажаний відпочинок, нові пригоди та яскраві емоції, і щоб це літо запам’яталося всім багатьма приємними моментами.