6 червня 2017 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури урочисто відкрили Міжнародний форум іноземних випускників вищих навчальних закладів України, який триватиме до 10 червня 2017 року.

Форум такого формату пройде в Києві вперше. Це стало можливим за підтримки Міністерства освіти та науки України, МГО «Міжнародної асоціації випускників вищих навчальних закладів України» і організаційного комітету, до складу якого увійшли представники провідних українських вузів України – КНУ ім. Т.Шевченка, КПІ ім. І.Сікорського та КНУБА.

На церемонії були присутні та виступили з привітальним словом Перший Заступник міністра освіти і науки України Ковтунець Володимир Віталійович, Голова Наглядової Ради КНУБА Лисов Ігор Володимирович, Ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович, а також делегати з Азербайджану, Бангладешу, Лівану, Палестини, Ізраїлю, Сирії, Гвінеї, Канади, Марокко, Йорданії, Єгипту, Узбекистану, Таджикистану та Китаю.

Концертну частину відкриття форуму продовжили чудові виступи академічних груп Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова у складі камерного оркестру, вокального дівочого ансамблю, сольних виконавців, а також студенти Інституту мистецтв ім. Р.Глієра та Національного університету культури і мистецтв.

Загалом під час форуму передбачено проведення пленарних засідань, поїздки до Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного музею народної архітектури і побуту України та екскурсійні програми Києвом.

Метою проведення форуму є залучення іноземних випускників до дієвої співпраці в побудові міждержавних відносин України із зарубіжними країнами та формуванні позитивного міжнародного іміджу України.

Оскільки з часу проголошення незалежності України це перше зібрання іноземних випускників вищих навчальних закладів, є сподівання, що форум сприятиме популяризації української освіти за кордоном та напливу абітурієнтів із різних співдружніх держав для навчання в Україні.

Прес-центр КНУБА