Учора журнал “Фокус” оприлюднив рейтинговий список п’ятдесяти кращих вищих навчальних закладів України, складений на основі опитування найбільш перспективних роботодавців України. Київський національний університет будівництва і архітектури посідає в цьому почесному списку 26-ту позицію.

Опитування проводилося серед провідних компаній, які працюють у різних сферах і пропонують гідні умови працевлаштування для випускників. За даними жруналу “Фокус”, в опитуванні взяли участь такі компанії як: “Інтерпайп”, Group DF, “Метінвест”, ДТЭК, ДТЭК “Нафтогаз”, НАК “Нафтогаз Украины”, Укренерго, Запорожсталь, УкрАвто, “АВТ Баварія”, Fozzy Group, “Нова пошта”, ПриватБанк, Ощадбанк, Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, “AXA Страхование”, Concorde Capital, “Самсунг Україна”, Luxoft, EVO, “Дата Груп”, ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, “Василь Кисиль и Партнёры”, Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, “Астерс”, Украеропроект, “Colliers International Україна”, “Інтергалбуд”. Оцінки за 12-льною системою роботодавці давали всім вищим навчальним закладам, про які мали що сказати. Сума отриманих балів і визначила місце кожного вищого навчального закладу у рейтингу. Оцінка, яку КНУБА отримав від роботодавців, становить 72 бали. І підстави для її отримання зрозумілі всім, хто навчався у КНУБА.

“Вільна каса!” – цього вислову ви не почуєте у виконанні випускників КНУБА, адже 100% із них працевлаштовані у сферах, які відповідають здобутими ними спеціальностями. Співпраця з роботодавцям — один із найважливіших напрямів розвитку в університеті, і вона щороку дає плідні результати. Випускників КНУБА “розбирають” одразу після отримання ними дипломів, а деяким вдається гармонійно поєднувати навчання і перспективну роботу за спеціальностями. У той час як багато випускників інших ВНЗ змушені погоджуватися на некваліфікаційну роботу через відсутність вакансій у своїй професійній сфері, випускники КНУБА ще із студентської лави починають здобувати цінний досвід роботи у солідних компаніях.

Зважаючи на позитивну динаміку розвитку співробітництва у напрямі працевлаштування, є всі підстави сподіватися, що незабаром випускники КНУБА будуть не лише гарантовано працевлаштовані, що є на сьогодні незаперечним фактом, але й отримують змогу обирати між пропозиціями кількох роботодавців.