За даними щорічного консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України, опублікованого порталом Освіта.ua, Київський національний університет будівництва і архітектури цьогоріч отримав 36-те місце із 288. Загалом у списку представлено 293 заклади III-IV рівнів акредитації. Консолідований рейтинг складався з урахуванням результатів попередньо підсумованих рейтингів за версіями «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометркс».

У системі оцінювання передбачалося також 7 підрейтингів, серед яких: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні ВНЗ», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також кращі навчальні заклади областей України.

Незважаючи на те, що специфіка цих підрейтингів  лише опосередковано стосувалася напрямів навчання в нашому університеті, КНУБА у цій нелегкій конкуренції показав достойні результати – 42 і 53 бали за версіями «Вебометркс» і «Scopus» відповідно, 43 бали – за результатами рейтингу «Топ-200 Україна», а у підсумку отримав 138 балів у консолідованому рейтингу.

Цей результат свідчить про високі досягнення КНУБА, особливо якщо згадати, що наш університет цьогоріч потрапив до топ-10 за версією “Кращі вищі навчальні заклади столиці України”, залишивши позаду понад 60 ВНЗ-суперників.

З огляду на розвиток нових наукових напрямів дослідження, які запроваджуються у КНУБА, та активну співпрацю із зарубіжними партнерами, є усі підстави сподіватися на те, що наступного року університет відвоює у цьому рейтингу ще кілька позицій і опиниться серед лідерів.

За матеріалами порталу Освіта.ua