Нещодавно завершилася виробнича практика у студентів будівельного та архітектурного факультетів КНУБА. Керівництво практикою здійснювалося колективом кафедри технології будівельного виробництва (ТБВ). Місця виробничої практики були заздалегідь обрані та підготовлені з урахуванням фахових потреб студентів та їх загальної значущості.
Особливістю цьогорічної практики для студентів архітектурного факультету стало виконання робіт у національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Саме там студенти виконували внутрішнє опорядження та оздоблення приміщень з нанесенням малюнків із казковими сюжетами, що дало можливість прикрасити лікарняні палати та маніпуляційні кабінети.

Студенти будівельного факультету продовжили добру традицію проходження практики на будівельних об’єктах Києва. До об’єктів практики здебільшого належали житлові багатоповерхові будинки, що зводяться провідною державною будівельною корпорацією «УКРБУД». Студенти працювали у складі робітничих бригад ТОВ “ПІВНІЧНО-УКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС”.
Окрім того, студентами було виконано низку будівельних та ремонтних робіт на об’єктах КНУБА, зокрема на оздоровчій базі «Будівельник», корпусах університету та гуртожитках.
Загалом виробнича практика дала можливість отримати практичні навички та знання в будівельній галузі, а також лишити добру згадку про себе.