Цьогоріч до українських вишів було рекомендовано до зарахування на бюджетну форму навчання 60 тисяч 928 абітурієнтів. Система електронної подачі заяв на вступ функціонує вже не перший рік, і цього року вона стала обов’язковою для всіх, хто вступає на перший курс на базі ПЗСО. Виняток становили лише абітурієнти, які мали певні пільги при вступі, і приймальна комісія перевіряла документи, що дають право на такі пільги. Паперові заяви також подавали ті, хто мав намір вступати до магістратури чи за програмами підготовки молодшого спеціаліста.    Завершується вступна кампанія 2017 року, і для Київського національного університету будівництва і архітектури, порівняно із вступом у 2016 році, обсяг державного замовлення було зменшено.

Загальна кількість поданих заяв на перший курс на базі повної загальної середньої освіти становить 6749. На спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія» – 780, на спеціальності архітектурного факультету – 809. Заяви на скорочену форму навчання на базі ОКР «Молодший спеціаліст» (денна форма) – 646. Приємно здивували абітурієнти, які подали заяви на спеціальності «Туризм» – 676 та «Менеджмент» – 464. 

Загалом можна зробити висновок про те, що популярними залишаються спеціальності Архітектурного факультету та спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія», «Комп’ютерні науки». Це зумовлено сучасною кон’юнктурою на ринку праці, адже як IT– спеціальності, так і професії в будівельній й архітектурній галузях завжди є затребуваними у  суспільстві.