Сьогодні у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася урочиста лінійка для тих, хто щойно приєднався до студентської молоді. Привітати студентів першого курсу зібралися представники ректорату , викладачі, співробітники КНУБА, а також почесні гості свята.

Серед них – справжня плеяда видатних особистостей: Заслужений економіст України, Радник міністра регіонального розвитку та будівництва України Беркута Анатолій Всеволодович, Голова Солом’янського району та депутат Київради Шкуро Максим Юрійович, Кандидат технічних наук, Заслужений будівельник України, почесний професор КНУБА Герой України Омельченко Олександр Олександрович, Заслужений будівельник України, перший віце-президент Конфедерації будівельників України, президент будівельної компанії «Ліко-Холдінг», голова наглядової ради КНУБА Лисов Ігор Володимирович, Кандидат технічних наук, заслужений будівельник України , Перший віце-президент Будівельної палати України Сташевський Станіслав Телісфорович, Президент «Будівельної палати України», кандидат технічних наук, дійсний член Української академії наук, Голова наглядової ради ПАТ “ДБК -4” Герой України Шилюк Петро Степанович, Заслужений працівник транспорту України, кандитат економічних наук, Голова наглядової Ради асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» Салій Іван Миколайович, Голова Ради директорів та президент української державної корпорації «Укрбуд» Пелих Юрій Костянтинович, кандидат економічних наук, Голова правління та президент ПАТ холдингової компанії «Київміськбуд» Кушнiр Iгор Миколайович, Генеральний директор групи компаній «Альтіс-Холдінг» Глимбовський Олександр Вацлавович, Генеральний директор Холдингової компанії “Енергомонтажвентиляція” Іщенко Михайло Юрійович та ін.

Ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков привітав усіх першокурсників із святом та подякував їм за те, що обрали для здобуття вищої освіти саме КНУБА. Ректор подякував також і батькам першокурсників за те, що порадли своїм дітям правильний напрям освіти. “Відтепер наше завдання – дати вам освіту високої якості, а ваше – стати професіоналами у своїй справі”, – звернувся до нових студентів ректор.

Вітальні слова, побажання та поради першокурсникам КНУБА лунали й від інших почесних гостей свята, більшість із яких є випускниками Київського національного університету будівництва і архітектури, тож вони із радістю скористалися моментом поділитися враженнями про студентські роки, а також розповіли про те, як навчання у КНУБА допомогло їм досягти успіху у житті.

Ще багато поздоровлень лунало на адресу студентів від гостей свята, які бажали їм цікавих студентських років, успішного навчання і значних досягнень. У свою чергу, студентська молодь КНУБА підготувала танцювальні та вокальні номери для того, щоб привітати як гостей, так і першокурсників, які стали новим “поповненням” у студентських лавах.

Під час свята також було вручено Кубок Факультетів КНУБА. Протягом минулого навчального року за цю високу нагороду боролися усі факультети, змагаючись у різних напрямах університетської діяльності. Але найкращим цьогоріч визнано архітектурний факультет, тож Кубок отримав декан факультету Олександр Володимирович.  Поздоровляємо переможців!

Першокурсники прийняли посвяту, ректор розрізав стрічку і нові студенти переступили поріг університету. Сподіваємося, що роки, які вони проведуть у цих стінах, стануть для них доленосними і відчинять їм двері успіху у майбутньому.

Вітаємо усіх із Днем знань і бажаємо плідного навчального року!