Ще напередодні цього  року проведено нові наукові дослідження викладачів та студентів кафедри Основ архітектури і архітектурного проектування – проекти із перспективного розвитку міст України: проект «ЗАМОК» – м. Дубно, проект «КОМПАС» – м. Київ та дипломні проекти на тему реконструкції Національного комплексу «Експоцентр України».

Проекти «ЗАМОК» та «КОМПАС» були представлені на у грудні 2016 року в числі 95-ти проектів з 43-х міст України на першій німецько-українській конференції міського розвитку – “Лейпцизька премія сталого міського розвитку в Україні”, яка проходила у м. Києві для пошуку можливостей інтегрованого розвитку міст з метою підтримки сталого розвитку в Україні. Ціль проектів – утворення культурно-освітнього мистецького «протоансамблю» м. Києва – ансамблю найвищого ступеня в столиці України та зонального ансамблю міста обласного значення – охоронного комплексу – м. Дубна.

Дипломні проекти представляють варіанти сталого розвитку ансамблю території Національного комплексу «Експоцентр України», який є головною крапкою для проекту «КОМПАС».

Ідеї проектів на сьогодні є прогностичними і актуальними, оскільки відображають образ ансамблів різних рівнів на основі знаків української етнокультури.

Інформація про конкурс

R1