Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір майбутньої професії і шляхів її здобуття дуже важлива і відповідальна справа. Професійне самовизначення потребує допомоги.Обратипрофесію слід на основі індивідуальних здібностей, інтересів, нахилів, особливостей життєвої ситуації та з урахуванням потреб ринку праці.

У вересні центри зайнятості і державні адміністрації організували «Ярмарки професій» для старшокласників Обухівського, Броварського, Таращанського та Ірпінського районів. Ярмарки професій – подія, яка дозволяє майбутнім абітурієнтам познайомитися із провідними навчальними закладами України. Київський національний університет будівництва і архітектури традиційно був запрошений прийняти участь у цих заходах.

20 вересня 2017 року у м. Обухові відбувся осінній тур Ярмарок професій, метою якого було націлити випускників на свідомий професійний вибір, закцентувати їхню увагу на найбільш актуальних професіях.

На ярмарок завітали близько дев’ятисот старшокласників з 25 загальноосвітніх шкіл міста та району, у тому числі 286 школярів з сільських шкіл.

Презентувати свої освітні програми до м. Обухова прибули понад 40 вищих та професійно-технічних навчальних закладів Києва та Київської області. Київський національний університет будівництва і архітектури представляли асистенти факультету геоінформаційних систем і управління територіями Михальова М. Свиридовська С.

21 вересня відбувся ярмарок професій у м. Бровари, на базі міського районного центру зайнятості, на яку завітали близько 600 учнів старшої школи із 10-ти загальноосвітніх закладів міста Бровари та із 11-ти загальноосвітніх закладів Броварського району, які мають намір отримати якісну освіту.

Київський національний університет будівництва і архітектури представляв доцент будівельного факультету Чертков О. та студенти будівельно-технологічного факультету.

22 вересня у Таращанському районному будинку культури відбувся масовий профорієнтаційний захід з учнівською молоддю району «Ярмарок професій», організований Таращанським районним центром зайнятості спільно з відділом освіти і науки Таращанської райдержадміністрації на яку завітали близько 100 відвідувачів. Київський національний університет будівництва і архітектури представляли інженер факультету інженерних систем та екології Веремська М. та студенти цього ж факультету.

Завершив вересневу сесію профорієнтаційних заходів 26 вересня Ярмарок професій у приміщенні конференц-холу м. Ірпінь.

«Діти – це наше майбутнє. Тому нашими спільними зусиллями й плідною працею будується майбутнє України, добробут і гідне життя нашого майбутнього покоління», зазначила директор Ірпінського міського центру зайнятості.

Ознайомити школярів із вступною компанією, спеціальностями, напрямками підготовки виявили бажання більше 35 навчальних закладів різних рівнів акредитації, серед яких: КНУБА, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу, ВПУ №33 м. Київ та ін.

Київський національний університет будівництва і архітектури представляв доцент факультету автоматизації і інформаційних технологій Корнійчук Б.

Директор Ірпінського міського центру зайнятості Тетяна Олександрівна Карандюк висловила Подяку Київському національному університету будівництва і архітектури за активну участь в профорієнтаційній роботі серед молоді випускних класів.

Завідувач сектора профорієнтаційної роботи

відділення довузівської підготовки

Бірук Яна Ігорівна