24 вересня 2017 року в рамках міжнародної співпраці у Київському національному університеті будівництва та архітектури відбувся прийом делегації студентів спеціальності Urban Planning Бранденбурзького технологічного університету з міста Котбус, що на сході Німеччини. Захід організовано кафедрами міського будівництва та міського господарства.

Група іноземних студентів-урбаністів відвідала КНУБА на чолі зі своєю кураторкою, завідувачем кафедри міського менеджменту Зільке Вайднер. З боку нашого університету участь у зустрічі взяли викладачі кафедр та студенти IІ-VI курсу спеціалізації МБГ.

Основною метою візиту німецьких студентів було більш детальне наочне дослідження великих міст України, таких як Київ, Львів, Одеса, ознайомлення з містобудівними підходами формування міського простору в східних країнах Європи, обмін досвідом в сфері освіти.

Зустріч із майбутніми колегами з Бранденбурзького університету відбулася у вільній і невимушеній атмосфері: спершу представники університетів коротко розповіли про свої навчальні заклади та про підходи підготовки фахівців в галузі містобудування та територіального планування.

Представником «нашої» сторони виступив А.М. Мамедов – завідувач кафедри міського господарства, який окреслив основні ідеї і перспективи розвитку спеціалізації «Міське будівництво та господарство» в КНУБА.

Зокрема, Алі Махмудович зауважив, що кафедри міського будівництва і міського господарства в цьому році вже співпрацювали з німецькими спеціалістами в рамках проведення Літньої та Зимової школи урбаністики. І доволі успішно: багато українських студентів, що брали участь у Школах, змінили свою думку стосовно професії у кращий (і, маємо надію, перспективніший) бік.

Після закінчення зустрічі наші студенти провели невеличку екскурсію для німецьких мандрівників: показали робочі аудиторії та територію нашого університету, житлову забудову Києва, зведену в промисловий спосіб. Багато хто з візитерів отримав не тільки досвід і практику іноземних мов, але й нові знайомства та позитивні емоції.