Протягом 8-10 листопада в м. Черкаси пройшов перший етап чемпіонату України з футзалу серед жінок.

На участь у змаганнях Чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги подало заявку 9 команд, які за територіальним принципом розбито на дві групи.

Команди групи «А» та «В» грають відбірковий етап «груповими турами» в два кола.

Друге коло (тур) розпочнеться 1-4.02.2018р.

Після закінчення відбіркового етапу до фінальної частини потрапляють 6 команд. По три  кращі команди з групи . В фінальній частині команди діляться на дві групи:

Група «1»                                                                        Група  «2»

1м група А                                                                       1м група В

2м група В                                                                       2м група А

3м група А                                                                       3м група В

У групі команди грають між собою в одне коло. Потім за результатами ігор в групі відбуваються півфінали: 1А – 2В, 2А – 1В, переможці грають за 1-2 місце, відповідно переможені за 3-4 місця. Команди, які зайняли треті місця в групах, грають за 5-6 місце.  Команди, які не потрапили до фіналу, розігрують «малий» фіна (місця з 7 по 9) , граючи між собою в одне коло.

Фінальний етап відбудеться 5-8.04.2018р.

Результати першого кола

Перша гра команди КНУБА була з командою, яка виграла усі ігри першого кола, КДЮСШ м. Славутич. Ми недооцінили суперника і наш  найсильніший тренер-гравець не вийшов на початку гри, а коли ми зрозуміли, що час вже втручатися головному гравцеві, було занадто пізно. Рахунок гри – 7:4.

Наступного дня ми провели дві гри, першу гру виграли у «Енергія-КДЮСШ-1» м. Черкаси 5:6. Гра видалась тяжкою та напруженою, наш кращій гравець-тренер, Юлія Гнидюк, за 20 секунд до кінця гри забиває переможний гол. Другу гру нам не вдається перемогти у команди «Белічанка» м. Ірпінь, рахунок 3:2.

І третього дня ми провели останню гру з командою «Полісся» Житомирська обл.. Ми програвали з рахунком 2:0 та нам вдалося зробити неможливе, забити три м’яча і виграти гру з рахунком 3:2

Усі відео можна подивитися на каналі YouTube

https://www.youtube.com/channel/UC5DISnpkLaNTA6110wbAL_A/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

 

Саїда Гасанова