З кожним роком День відкритих дверей у КНУБА набуває все більшої популярності серед майбутніх абітурієнтів. 11 листопада до КНУБА завітали понад 300 абітурієнтів. Окрім киян, приїхали старшокласники з усієї України: від Закарпаття до Луганської області, від Сум до Одеси, від Луцька до Миколаєва.

У холі та Зимовому саду центрального корпусу університету студенти зі самоврядування зустрічали майбутніх абітурієнтів, проводили реєстрацію й анкетування, розповідали про університет, формат заходу. Пропонували взяти участь в конкурсах із розіграшу призів від Київського національного університету будівництва і архітектури.

У цей день майбутні вступники мали можливість познайомитися із факультетами університету, поспілкуватися з деканами, представниками кафедр і студентами. Гостей біля презентаційних стендів зустрічали провідні викладачі та завідувачі кафедр факультетів, які розповідали про особливості вступу до університету і переваги навчання на їхньому факультеті, знайомили абітурієнтів із спеціальностями і спеціалізаціями, які можна отримати, навчаючись на даному факультеті. У цей день майбутні абітурієнти та гості заходу мали можливість взяти участь в профорієнтаційних бесідах із деканами факультетів та відвідати екскурсії по лабораторіям факультетів.

Протягом дня в аудиторіях КНУБА пройшли майстер-класи із композиції, креслення, рисунку, живопису та клаузури, в яких взяли участь 45 майбутніх студентів архітектурного факультету.

Із вітальним словом до майбутніх студентів КНУБА звернувся перший проректор КНУБА Денис Олегович Чернишев, який вичерпно розповів про переваги навчання у КНУБА та анонсував відкриття нового сьомого факультету «Урбаністика та просторове планування». Денис Олегович розповів про лідерство КНУБА у спорті, науці та кількості іноземних студентів серед вищих навчальних закладів Києва та України, про визнання дипломів КНУБА в країнах близького сходу та Євросоюзу. Відзначив, що університет входить в двадцятку вищих навчальних закладів України за кількостю місць державного замовлення, проінформував майбутніх абітурієнтів про особливості університетської інфраструктури, а саме – про наявність великого студмістечка із гуртожитками, розміщеними поблизу навчальних корпусів, Центром культури та дозвілля, спорткомплексом та ін.

З вокальними і танцювальними номерами для гостей виступили студенти КНУБА, а в перервах між номерами ведучі брали невеличкі інтерв’ю у вступників.

КНУБА тісно співпрацює з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти. Вже стало традицією, що представники КРЦОЯО на Днях відкритих дверей КНУБА проводять роз’яснювальні бесіди із випускниками шкіл. Фахівець КРЦОЯО Леснінова Кіра Валеріївна розповіла цього разу про особливості здачі ЗНО у 2018 році, про терміни реєстрації та строки і умови його проведення.

Про способи і види підготовки до ЗНО з предметів, необхідних для вступу до КНУБА і особливості підготовки з предметів творчого конкурсу абітурієнтам розповіла завідувач відділення довузівської підготовки КНУБА Бурдейна Н.Б. Наталія Борисівна розповіла про терміни і предмети інженерних курсів, запросила майбутніх архітекторів, дизайнерів і архітекторів на курси з рисунку, живопису, графіки-креслення, композиції; анонсувала курси для випускників коледжів з рисунку, клаузули і живопису. Розповіла про досвідчених викладачів відділення довузівської підготовки і підручники, за якими здійснюється навчання.

Голова студентського самоврядування КНУБА Олександр Слободянюк разом із членами студентського самоврядування оголосили учасників Дня відкритих дверей КНУБА, які отримали призи від КНУБА, а також переможця фотоконкурсу у Instagram, на максимальну кількість лайків під фото із хештегом #КНУБАopen, який проводився протягом всього заходу та вручив йому приз – комплект з трьох підручників «Підготовка до ЗНО і вступу до КНУБА» з української мов і літератури, математики і фізики. Щасливим переможцем став одиннадцятикласник Лящук Андрій із школи № 17 м. Вінниця.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

доц. каф. фізики Н.Б.Бурдейна

Прес-секретар ІА відділу А.І. Гореленко