The questionnaire. 3d
  1. 28.11.-1.12. ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2017»

28 жовтня – 1 грудня в КНУБА пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS – 2017»

Пленарне засідання розпочалось з вітального слова ректора професора П.М. Кулікова та проректора з наукової роботи й міжнародних зв’язків професора В.О. Плоского, які відзначили актуальність та масштабність проведення ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS – 2017», адже учасників цьогоріч більше 500. Ректор побажав учасникам конференції плідної праці, обміну думками і досвідом та здобути нові знання.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді провідних фахівців представників державних установ, міжнародних й вітчизняних компаній. Зокрема, Президент академії будівництва в Україні професор

І.І. Назаренко визначив основні пріоритети розвитку будівельної освіти в сучасних умовах.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу в секціях. Доповідачі виступили в рамках 8 секцій за різними темами серед яких такі як: «Архітектура та дизайн», «Міське планування і планування землекористування», «Будівництво, матеріали та технологія проектування будівельного виробництва», «Інженерні системи, автоматизовані системи та екологічні аспекти конструкцій», «Транспортні засоби та обладнання», «Організація, економіка та управління в будівництві», «Інформаційні технології» та «Історичні, соціально-культурні, політичні, правові та філософські аспекти розвитку архітектури та будівництва».

Всі доповіді вже другий рік поспіль представлені українською та англійською мовою.

2. 30.11. Worldskills Ukraine

30 листопада, в актовій залі КНУБА відбулася офіційна церемонія відкриття Другого Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності Worldskills Ukraine. Сьогодні WSI об’єднує понад 70 країн. Проводяться різноманітні заходи: регіональні й національні змагання, континентальні першості. Один раз на два роки відбувається світовий чемпіонат робітничих професій WorldSkills, який ще називають «Олімпіадою для робітничих рук». Участь у змаганнях бере молодь віком від 18 до 22 років. Це на сьогодні – наймасовіше змагання в усьому світі.

Учасників конкурсу привітали: віце-прем’єр міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор Петро Куліков, голова спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Сергій Біленький, кандидат технічних наук, президент будівельної палати України Петро Шелюк та інші.

Прес-секретар ІА відділу Гореленко А.І.