28 жовтня – 1 грудня в КНУБА пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS – 2017». 

Пленарне засідання розпочалось з вітального слова ректора професора Петра Кулікова та проректора з наукової роботи й міжнародних зв’язків професора Віталія Плоского, які відзначили актуальність та масштабність проведення ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «BUILD-MASTER-CLASS – 2017», адже учасників цьогоріч більше 500. Ректор побажав учасникам конференції плідної праці, обмінятися думками і досвідом та здобути нові знання.

На пленарному засіданні були заслухані доповіді провідних фахівців представників державних установ, міжнародних й вітчизняних компаній. Зокрема, Президент академії будівництва України професор Іван Іванович Назаренко визначив основні пріоритети розвитку будівельної освіти в сучасних умовах.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу в секціях. Доповідачі виступили в рамках 8 секцій за різними темами серед яких такі як: «Архітектура та дизайн», «Міське планування і планування землекористування», «Будівництво, матеріали та технологія проектування будівельного виробництва», «Інженерні системи, автоматизовані системи та екологічні аспекти конструкцій», «Транспортні засоби та обладнання», «Організація, економіка та управління в будівництві», «Інформаційні технології» та «Історичні, соціально-культурні, політичні, правові та філософські аспекти розвитку архітектури та будівництва».

Всі доповіді вже другий рік поспіль представлені українською та англійською мовами.

Прес-секретар ІА відділу Гореленко А.І.