Новий рік – радісне чарівне свято, яке назавжди залишиться у наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин. Це найяскравіше свято дитинства – з ялинкою, танцями, піснями, подарунками, Дідом Морозом та Снігуронькою.

21 грудня студенти ФАІТу та організаційно-методичний відділ з виховної роботи завітали в дитячий садок та початкову школу с. Ставище Житомирської області. Діток привітали з святами і подарували розважальне свято з конкурсами, танцями, піснями, подарунками і солодощами. А 22 грудня відвідали Київський міський клінічний онкологічний центр, де залишили частинку свого тепла, посмішок, віру і надію.

Дякуємо студентам та викладачам ФАІТ, які приймали участь у підготовці, проводили свято та подарували дітям емоції, гарний настрій, незабутні враження на цілий рік. Хочеться висловити подяку кожному небайдужому, який приєднався та зробив внесок у підготовку подарунків, щоб подарувати дітям незабутні та яскраві враження від свята. Для діток зібрали книги, іграшки, кошти та солодкі подарунки.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми та неодмінно стануть гордістю України.