“Горизонт 2020” – це найбільша програма з досліджень та інновацій, яка є “відкритою для світу”. Це означає, що дослідники, університети, науково-дослідні організації, компанії та неурядові організації з усього світу можуть подати заявку на участь у конкурсах. Розпочаті сьогодні конкурси – це значні інвестиції у розмірі 30 мільярдів євро. Що є надзвичайним приводом для наукових громад та новаторів скористатись можливостями наданими програмою “Горизонт 2020”, співпрацюючи з партнерами з країн ЄС, країн, що є асоційованими до “Горизонт 2020” та інших країн у сферах, що становлять спільний інтерес.

Робоча програма 2018-2020 демонструє важливість міжнародного співробітництво у галузі досліджень та інновацій. Тридцять флагманських ініціатив з окремими країнами, бюджетом більше 1 мільярда євро, включено до Робочої програми.

Конкурси Робочої програми 2018-2020 за посиланням (Funding Opportunities, latest Horizon 2020 calls for proposals): http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/home.html

 

Підготовано за матеріалами сайту http://h2020.com.ua

 

Координатори:

Вячеслав Михайлович Мухін, начальник інформаційно-аналітичного відділу КНУБА –

e-mail: iaviddil_knuba@ukr.net

Анна Дмитрівна Гегер, завідувач сектору міжнародних проектів та програм КНУБА –

e-mail: annageger@gmail.com