Незважаючи на сніг, мороз і великі замети, 03 березня 2018 року до Київського національного університету будівництва і архітектури завітали не лише кияни та мешканці Київщини, а й абітурієнти з Житомирщини, Вінниччини, Луганщини, Сумщини, Чернігівщини, Хмельниччини, Тернопільщини, Одещини, Черкащини, Рівненщини, Полтавщини, а ще з Запоріжжя, Чернівців, Кам’янець-Подільського, Шепетівки, Херсону, Брусилова, Маріуполя, Сєверодонецька, Остра, Сарн, Прилук, Дрогобича, Фастова, Кривого Рогу, Мелітополя та інших міст України.

Майбутні архітектори, художники, дизайнери, будівельники, екологи, геодезисти, економісти, менеджери, правознавці, майбутні фахівці з автоматизації, інформаційних та комп’ютерних технологій, майбутніспеціалісти з електроенергетики, електротехніки та електромеханікизустрілися і поспілкувалися з деканами, представниками кафедр і студентського самоврядування в Центрі культури і дозвілля університету. Відвідувачімали змогу пройтися коридорами університету, завітати до музею КНУБА, відвідати аудиторії та лабораторії університету. Найбільше сподобалися лабораторії науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживання, а також цікаві екскурсії які проводили фахівці центру – Сергій Шарапа і Анна Гегер.

На вході абітурієнтів чекали студенти КНУБА з подарунками, підготовленими відділенням довузівської підготовки, – фірмовою папкою, в яку можна було скласти ручки, календарики, рекламні буклети, проспекти, флаєра з інформацією про університет, факультети, секції, дозвілля, спеціальності і спеціалізації, за якими можна отримати вищу освіту в одному з найкращих і найпрестижніших вишів Києва.

Окрім цього студенти КНУБА підготували багато цікавих розваг і конкурсів. Гості могли сфотографуватися у фотозоні, приміряти магістерськумантію і чотирикутнушапочку-конфедератку з китичкою, прийняти участь у розіграші подарунків, розмістивши своє фото в Instagram.

Майбутні студенти архітектурного факультету мали можливість спробувати свої сили у Пробному творчому конкурсі за розділами – рисунок, композиція, графіка-креслення, живопис і клаузура. Всього у конкурсі прийняло участь 155 абітурієнтів. Декан – Кащенко Олександр Володимирович і викладачі Архітектурного факультету розповіли про особливості вступу і навчання на факультеті, демонстрували вступні, курсові, дипломні і конкурсні роботи студентів, відповідали на численні запитання, а також надавали розгорнуті консультації.

Випускники інженерних та суміжних спеціальностей коледжів  прийняли участь у Пробних фахових випробуваннях, організованих викладачами будівельного, будівельно-технологічного факультету, факультету автоматизації і інформаційних технологій, факультету геоінформаційних систем і управління територіями, факультету інженерних систем та екології, факультету урбаністики та просторового планування за більш ніж 20 спеціальностями.

Під час офіційно-концертної програми з майбутніми студентами та їх батьками поспілкувався ректор КНУБА професор Куліков ПетроМусійович. Ректор розповів про розвиток будівельної галузі в Україні, місце КНУБА в провідних рейтингах Києва і України та перспективи отримання освіти за спеціальностями і спеціалізаціями, що пропонує КНУБА своїм абітурієнтам.

Про особливості вступної компанії 2018 року – терміни і способи подачі документів, строки проведення пробного творчого конкурсу і пробних фахових випробувань розповілавідповідальний секретар приймальної комісії Суханевич Марина Володимирівна.

Завідувач відділення довузівської підготовки Бурдейна Наталія Борисівна виступила якпредставникКиївськогорегіонального центру оцінюванняякості освіти, розказавши одиннадцятикласникам 2018 рокупро «Особливості ЗНО-2018», а також  «Форми, напрямки, терміни, умови і переваги підготовки абітурієнтів до творчого конкурсу і ЗНО у КНУБА».

У перервах між офіційними виступами і концертними номерами, що для гостей свята підготували талановиті студенти університету під керівництвом директора Центру культури і дозвілля Світлани Шароградської, з екрану до абітурієнтів КНУБА звернулися відомі і всіма любимі діячі мистецтв України –народна артистка театру і кіно Ада Роговцева, відомий балетмейстер Григорій Чапкіс,шоуменибрати Шумахери, актор Студії «95 квартал» – Степан Казанін, заслужена артистка Республіки Крим та України ЛенараОсманова, заслужена артистка театру і кіно Тетяна Шеліга, народна артистка Алла Попова. Вони розповіли на яскравих прикладах світового мистецтва, історії людства, будівництва, архітектури і зодчества, що кожна людина будує своє життя, кар’єру, долю.Долю і історію своєї родини, роду, народу, свого міста, своєї країни,світу… А найкращих архітекторів і будівельників  випускає Київський національний університет будівництва і архітектури.

Завідувач відділення

довузівської підготовки