30-31 березня 2018 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури спільно з Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського була проведена IV Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

Вiтання органiзаторiв Хлапонiна Ю.I. i Петрика В.М.

До участі в олімпіаді були запрошені 19 студентських команд та їх наукових керівників з провідних вищих навчальних закладів України – 9 ВНЗ з міста Києва, 2 – з Ужгорода, 2 – з Одеси, з Харкова, Кропивницького, Житомира й Ірпіня, а також команди з Технічно-гуманістичного університету в м. Бєльсько-Бяла, Польща, та Казахського національного дослідницького технічного університету ім. К. І. Сатпаєва (КазНИТУ, рос.), Казахстан. Студенти з Польщі Iryna Mykoliuk виступила з доповіддю на тему «Research of machine learning methods in ECG classification», Andras Terlecki – на тему «Analysis of neural network methods for image recognition». Студент КазНИТУ, Агабек Абзал Зетбекулы – тема: «Криптографические методы в обеспечении безопасности баз данных».

Вiтання проректора з науковоi роботи КНУБА Плоского В.О.

Кафедрою кібернетичної безпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА для участі в олімпіаді були підготовлені та представлені три команди:

«Sicherheit» у складі трьох студентів 1 курсу спеціальності «Кібербезпека»: Шкарупило К.Є., Турчанінова К.Д., Дашкевич О.В. Науковий керівник команди – зав. кафедрою КБКІ, доктор техн. наук Ю.І. Хлапонін.

«Ада Лавлейс» у складі трьох студенток 4 курсу спеціальності «Інформаційні технології проектування» (ІТЕП): Пільгун Я.М, Слабковська М.І., Юрчук Л.П. Науковий керівник команди –доцент КБКІ, канд. техн. наук Ізмайлова О.В.

Жюрі олімпіади

«Аніме і політологія» у складі трьох студентів 2 курсу спеціальності «Кібербезпека»: Демянчук П.С., Сергієнко К.В., Литвин М.П. Науковий керівник команди – зав. кафедрою КБКІ, доктор техн. наук Ю.І. Хлапонін.

За результатами конкурсу команди «Sicherheit» та «Ада Лавлейс» зайняли 3 місце.

В індивідуальному конкурсі студентка М. Слабковська, член команди «Ада Лавлейс» зайняла 1 місце, а М. Литвин з команди «Аніме і політологія» зайняв 3 місце.

Жюрi олімпіади

Студенти Демянчук П.С. і Сергієнко К.В. були відзначені грамотами за активну участь та проявлену волю до перемоги.

В підсумку IV Міжнародної студентської олімпіади «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» студенти показали гарні знання за даною темою.

Постановка задач
Виступ польських студентів
Виступ польських студентів
Індивідуальний виступ студентів
Індивідуальний виступ студентів

Команднi змагання
Команднi змагання
Команднi змагання
Команднi змагання
Нагородження учасників
Нагородження учасників
Нагородження учасників
Нагородження учасників
Нагородження учасників
Олімпіада 2018