У середу, 30 травня, визначився володар Кубку Голови Наглядової ради КНУБА з футзалу сезону 2017/2018. Ним стала команда будівельного факультету “Байдарка”, яка побила свій особистий рекорд, здобувши п’яту перемогу поспіль. У вирішальному матчі їм протистояла команда студентів факультету ГІСУТ.
На відкритті були присутні почесні гості: ректор КНУБА Куліков Петро Мусійович та Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Місюра Вадим Ярославович, а також перший проректор КНУБА Чернишев Денис Олегович, декан будівельного факультету Іванченко Григорій Михайлович та заступник декана факультету геоінформаційних систем і управління територіями Нестеренко Олена Вікторівна та завідуючий кафедри фізвиховання і спорту Канішевський Станіслав Михайлович. Ведучою заходу як завжди виступила Шароградська Світлана Вікторівна. Після привітань з музичним номером виступила Анастасія Гайдук.
Перша половина матчу пройшла у напруженій боротьбі. Команди грали обережно, не атакуючи великими силами. Рахунок було відкрито лише на завершальних хвилинах першого тайму завдяки голу у виконанні Івана Селивоненка. Не давши суперникам оговтатись від пропущеного м’яча Сергій Побережний ще раз засмутив голкіпера “геоінформатиків”.

Після перерви команда “ГІСУТ” повинна була діяти більш злагоджено, щоб  відігратись. Проте замість цього пропустила ще один гол. Суперників знову засмутив Селивоненко. На останній хвилині зустрічі Артем Мисик забив “гол престижу”. Хоча підсумковий рахунок 3:1 не відображає рівного протистояння, варто відзначити, що обидві команди продемонстрували високу індивідуальну та техніко-тактичну майстерність.
Призери отримали кубок, медалі та подарунки від Державної будівельної корпорації “УкрБуд”. Також були відзначені індивідуальними нагородами:

Кращий бомбардир – Олійник Сергій (ГІСУТ);
Кращий гравець – Селивоненко Іван (БФ);
Кращий воротар – Віннічук Євгеній (ГІСУТ).

За підсумками турніру, місця між факультетами розподілились наступним чином:

 

I – будівельний факультет

II – факультет геоінформаційних систем і управління територіями

III – факультет інженерних систем та екології

IV – архітектурний факультет

V-VIІ – факультет автоматизації та інформаційних технологій, факультет урбаністики та просторового проектування, будівельно-технологійчний факультет.
Головним арбітром змагань виступив тренер збірної КНУБА з футболу та футзалу – Олексій Кузнєцов.

 

 

Вітаємо переможців і учасників турніру
та бажаємо їм успіхів у новому сезоні!

Матеріал підготував Кузнєцов О. М., ст. лаб. кафедри фізвиховання і спорту
Фото – Марія Асавелюк, Володимир Чахоян