5 червня КНУБА взяв участь у виставці-презентації продукції київських виробників «Зроблено в Києві», що пройшла в Міжнародному виставковому центрі. На площі 3500 м2 зібралися представники 300-т промислових підприємств Києва, експортерів, інвесторів та фахівців з метою визначення шляхів державної та недержавної підтримки розвитку промислового виробництва і нарощування експорту.

Промисловість Києва – це унікальний виробничий комплекс, до складу якого входять 865 бюджетоутворюючих промислових підприємств та 305 академічних, галузевих і спеціалізованих наукових організацій. Підприємства Києва здійснюють зовнішні торговельні операції з партнерами зі 191 країни світу.

На виставці були представлені експонати за видами діяльності та галузевими напрямами: машинобудування, високотехнологічне  устаткування та обладнання, інформаційні технології, оборонна промисловість, енергетика, фармацевтика, хімія, будівельні матеріали, транспорт, продукти харчування, легка промисловість та сувенірна продукція, поліграфія, вироби з деревини, екологія, інноваційна інфраструктура.

 

Київський національний університет будівництва і архітектури на виставці представляли – фахівець відділення довузівської підготовки Бірук Яна Ігорівна, доцент кафедри архітектурних конструкцій Кривенко Ольга Віталіївна, доцент кафедри основ професійного навчання Корнійчук Борис Валерійович і студенти будівельно-технологічного факультету та факультету автоматизації і інформаційних технологій.

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Бурдейна Н.Б.