Наприкінці травня в школах усієї України відзначали свято останнього дзвоника. В ці дні майбутні студенти прощаються зі школою та готуються до вступу до університетів. Представники деяких навчальних закладів докладають неабияких зусиль, щоб допомогти своїм учням вступити до бажаних вишів.

Тож ми дякуємо викладачам та адміністрації цих шкіл за плідну роботу в підготовці майбутніх студентів КНУБА.

25 травня в Сарненську гімназію в місті Сарни, Рівненської області на свято останнього дзвоника завітала Веремська Марія Олександрівна (інженер I категорії каф. ОПіНС, ф-ту ФІСЕ) та вручила заступнику директора з навчально-виховної роботи гімназії – Токарчук Олені Євгеніївні – Подяку «За високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури». Також Сарненську гімназію нагородили Дипломом «За активну участь у профорієнтаційній роботі серед молоді та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури»

 

30 травня Русанівській ліцей міста Києва відвідала Суханевич Марина Володимирівна (к.т.н., доц. каф. будівельних матеріалів) та вручила директору ліцею – Бельцевич Ірині Василівні – Подяку «За високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури 2016-2017 н.р.». Окрім того, Русанівський ліцей нагородили Дипломом «За активну участь у профорієнтаційній роботі серед молоді та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури»

Також 30 травня останній дзвоник в Ліцеї інформаційних технологій №79 в місті відвідали Соболевська Леся Георгіївна (вчений секретар, асистент каф. АТП, заступник декана ФАІТ) та Терентьєв Олександр Олександрович (доктор технічних наук, професор каф. інформаційних технологій проектування та прикладної математики, заступник декана ФАІТ), де вони вручили директору ліцею – Ломаковській Ганні Віталіївні – Подяку «За високий професіоналізм та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури». А ліцей нагородили Дипломом «За активну участь у профорієнтаційній роботі серед молоді та якісну підготовку абітурієнтів, які вступили до Київського національного університету будівництва і архітектури». Найкращим випускникам Ліцею інформаційних технологій № 79 вручили Грамоти «За високі досягнення у навчанні».

Ми надіємося й надалі співпрацювати зі школами задля кращої підготовки наших майбутніх студентів.

Усім абітурієнтам бажаємо успіху на вступній кампанії цього року!

 

Відділення довузівської підготовки КНУБА