Якщо Ви небайдужі до розвитку нашого району, щиро зацікавлені в змінах на краще та бажаєте зробити свій внесок, у Вас є така можливість!

Візьміть участь в суспільному житті району. Голосуйте за громадський проект реставрації старого спортивного майданчика, що знаходиться на вулиці Освіти 3, на території стадіону КНУБА. Зараз студенти та мешканці району не мають можливості користуватися ним через занедбаність та застаріле чи відсутнє обладнання.

Якщо Ви бажаєте допомогти нам створити місце, де діти та юнаки зможуть фізично розвиватись та відпочивати – підтримайте ініціативу студентства та керівництва КНУБА. Допоможіть студентам та дітям отримати можливість займатися спортом та привити любов до здорового способу життя. Підтримайте нашу ідею проголосувавши на сайті Громадського бюджету Києва ( gb.kyivcity.gov.ua ) за проект №630 «Влаштування спортивної зони з тренування» .

Не будьте байдужими, скористайтеся цією можливістю змінити наш район на краще!

Голосуйте за проект!

Голова Ради студентського самоврядування КНУБА Олександр Слободенюк

Голова профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів КНУБА Владислав Середа

Посилання на сторінку проекту №630:

Детальну інформацію, як проголосувати можна знайти на нашому офіційному сайті (knuba.edu.ua) або на сайті Громадського бюджету Києва ( gb.kyivcity.gov.ua )