25 червня відбулося чергове засідання Наглядової ради КНУБА. Вів засідання голова Наглядової ради, генеральний директор «Укрбуд Девелопмент» Майборода Олег Григорович. Рада розглядала підсумки 2017/2018 навчального року, відзначивши в цілому позитивні результати роботи університету. Наглядова рада прийняла рішення зосередити зусилля керівництва університету та членів Наглядової ради, які працюють у сфері реальної економіки, на питанні створення у будівельній галузі системи постійно діючих навчально-виробничих майданчиків для ознайомлення студентів з сучасним виробництвом і проходження ними виробничої практики.

Будуть також вирішуватись першочергові проблеми. А саме: зміцнення матеріально-технічної бази навчального процесу; поліпшення якісного складу науково-педагогічного персоналу університету; освоєння інноваційних підходів до підготовки кваліфікованих фахівців впровадження передових методик та програм навчання, новітніх технічних засобів; подальше зміцнення зв’язків освіти, науки і виробництва.

Крім того будуть підготовлені пропозиції щодо підготовки робітничих кадрів для будівельної галузі в КНУБА та її коледжах.

Наглядова рада також прийняла рішення сприяти КНУБА у завершенні будівництва та реконструкції окремих об’єктів. Зокрема оздоровчої бази «Будівельник».

Прес-служба КНУБА