12 липня 2018 року розпочинається прийом заяв до вступу у заклади вищої освіти України.  До тих, хто бажає отримати вищу освіту, звертається голова Ради студентського самоврядування КНУБА.

Друже!

Якщо ти маєш амбітні плани змінити світ на краще, створюючи міста майбутнього,  ти не помилився з вибором- тобі- до нас, у  КНУБА. Саме тут  ти зможеш долучитися до  всіх здобутків , всіх новітніх технологій  у сучасному будівництві.

Наш Університет активно співпрацює з провідними будівельними компаніями України, тож з часом ти матимеш змогу  на практиці реалізовувати свої  мрії. Втім, до цього ще 4 або 5 років навчання,  і їх варто провести  активно, корисно, цікаво, весело!  І для цього тут створено всі умови!  По-перше, ти можеш оселитися у гуртожитку- їх у нас 8, по-друге- обрати  напрямок навчання-  як тобі такий перелік:  традиції та нові віяння у будівництві та архітектурі, урбаністика та планування оточуючого простору, інженерні системи та екологія Землі, геоінформаційні  системи та управління територіями. Це- 7 факультетів, 20 спеціальностей та понад 40 спеціалізацій!  Тобто вибір є!

І головне-  наш Університет має неабиякий досвід у підготовці фахівців- вже  90 років!  Тут – цікаве поєднання традицій і сьогодення, історії та сучасності. У нас найкращі викладачі, тому  інформацію  ти будеш  пізнавати, так би мовити, «з перших вуст», від авторів відомих підручників та  монографій. Взагалі студентське життя – воно, звичайно, неповторне, втім, ти формуєш його сам: ми впевнені, що ти будеш у захваті від нашого спорткомплексу, стадіону, басейну, тренажерних залів  і вибереш одну  з 8-и  спортивних секцій. А, можливо, тебе зацікавить робота у структурі студентського самоврядування? Ти зможеш допомагати   вирішенню проблем  життя 10-и тисяч студентів- саме стільки  нас навчається  у КНУБА.

А, якщо ти- веселий та кмітливий, тобі- до нашого КВК, наша команда має багато вболівальників. Щорічні вокальні, танцювальні конкурси теж збирають повні залі. Як і вибір «Міс» та «Містера» Університету. Втім, звичайно, основне- це навчання основам  тієї професії, за яку, сподіваємось, тобі будуть дякувати : за продумане планування квартири,  казковий дитячий садок, незабутнє обличчя школи, зручну транспортну розв’язку, за те,  що мікрорайони- зелені та квітучі зі скверами, озерами, містками. Запам’ятай:   в цих стінах  мрії стають реальністю! Чекаємо тебе у нас, в КНУБА!

Голова Ради студентського самоврядування

Київського національного університету

будівництва і архітектури                                            Олександр Слободенюк