Київський національний університет будівництва і архітектури повідомляє, що відповідно до ч. 7 ст. 73 Закону України «Про вищу освіту», п. 8 Типового договору про надання освітніх послуг між вищим навчальним закладом та фізичною (юридичною) особою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 р. №634, та на виконання наказу КНУБА від 26 червня 2018 року № 269 «Про збільшення розміру плати за навчання» вимушений змінити розмір плати за навчання.

Основу перерахування розміру плати за навчання становить офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік, тобто, в межах офіційно визначеного рівня інфляції Державною службою статистики України.

Запрошуємо до 31.08.2018р. отримувачів та замовників освітніх послуг на платній основі (контрактна форма навчання) для обов’язкового укладання Додаткових угод. Студенти, які не укладуть Додаткову угоду до занять не допускаються.

Оформлення додаткових угод здійснюється за адресою: Київський національний університет будівництва і архітектури, Повітрофлотський проспект 31, к.217, к.225 фахівцями навчального відділу з контрактної підготовки. При собі необхідно мати договір та паспорт.

Розмір оплати за весь термін навчання для вступників 2016 та 2017 років усіх форм навчання дивіться за посиланням.