Урочисте відкриття відбулося 4 вересня. Весь процес відкриття нової домівки для студентів був просякнутий креативом та веселощами. Спочатку ловили живого кота, щоб запустити першим. Потім вирішили намалювати та вирізати кота, якого декан архітектурного факультету О.В. Кащенко назвав Котик-Мурчик наш Голубчик, і сказав, що цей «кіт» має родича в селі Трипілля. Потім всі студенти ставили свої підписи на цьому «котові» й раділи, що це не довелося робити на живому котику. Після представлення, всі високоповажні гості також розписувались на зворотній стороні цього «кота». А коли розрізали червону стрічку, «кота», з пов’язаною на хвіст частиною стрічки, урочисто вносили до будівлі. Цього «кота» ректор доручив першому проректору помістити в музей. Отож, всі бажаючі можуть поглянути на нього та пошукати підписи студентів спеціальності Дизайн. А на звороті побачити особистий підпис, який поставили: ректор Петро Мусійович Куліков та інші почесні гості заходу.

Після того, як всі ввійшли до будівлі та сфотографувались, було слово до студентів про історію створення спеціальності «Дизайн», про переваги навчання саме в КНУБА  історії і теорії дизайну, методики дизайн-конструювання і проектування, теоріїі дизайну інтер’єрів, меблів і обладнання, ландшафтному дизайну. Дуже важливо потім є практичне застосування в майбутньому здобутих в цих стінах навичок.

Отож, студенти архітектурного факультету КНУБА за спеціальністю «Дизайн» від сьогодні мають нову особисту будівлю для занять та лекцій за адресою: вулиця Максима Кривоноса, 4, біля гуртожитку КНУБА №6.

Прес-служба КНУБА