Усі учасники змагань в Пирогово

Як відомо, спорт допомагає людям підвищити своє здоров’я і отримати задоволення. Якщо говорити про значення спорту для студентів, то тут треба відзначити, що це просто необхідно. Коли людина постійно працює розумово, їй обов’язково потрібно відволіктися, інакше гарних результатів доведеться чекати довше. На цьому особливо наголошують в Київському національному університеті будівництва і архітектури. З Початку навчального року студенти включилися в спортивне життя.

 

Забіг у Соломянському районі Киева

9 вересня у центрі Києва відбулась головна спортивна подія місяця, присвячена Дню фізкультури і спорту – спортивного фестивалю INTERSPORT FEST та біговий захід INTERSPORT RUN UA 2018. Спортивне свято проводилося вже вчетверте, і цього року зібрало близько 6000 бігунів із 12 країн світу. Взяли участь в змаганнях і студенти КНУБА. Традиційно учасники долали дистанції: 10, 5, 2 км. Маршрут забігу пролягав центральними вулицями міста Києва. Стартували і фінішували на Хрещатику. В дистанції на 10 км студент КНУБУ Азральян Ілля ( гр. КСМ-22с) зайняв 71 місце у своїй віковій групі з результатом 1:12:40,00.

15 вересня студенти КНУБА Азральян Ілля і Федоренко Ілля (гр. КСМ-22с), Фасоля Юля(гр. БМП-11), Пірумшоєва Карина взяли участь у Солом’янському легкоатлетичному пробігу присвяченому Дню фізичної культури і спорту України. Подолавши дистанцію в 1 км. вони стали переможцями змагань серед Вузів ІІІ-ІУ рівнів акредитації.

Спортина естафета на стадіоні КНУБА

16 вересня студенти долучилися до спортивного фестивалю INTERSPORT FEST за єдність, який був організований Інститутом Інформаційної Безпеки та Студентською радою при Міністерстві інформаційної політики України, який проходив у Пирогові. У програму змагань було включено «Естафету єднання» та пробіг на 4,5 км мальовничими схилами Пирогова.

 

 

Учасники забігу до дня фізкультури і спорту

Студенти – Азральян Ілля і Федоренко Ілля (КСМ-22с), Демиденко А. і Ченчик Г. (МО-11), Сидоренко Ю. і Іваницька Н. (ГКЗ-11), Зайцева Є., Оніщенко Н. і Козир М. (ДН-11), Кузьмин В. (БЦІ-13), Фасоля Ю. (БМП-11), Швед А., Голубєва І. і Мацура М. (Арх-21б), Красномуцька Д. (Арх-13б), Мелешко О. і Охрименко Г. (Арх-22а), Романов С. (Арх-34б), Одоміч О. (БЦІ-18а) взяли активну участь в усіх видах програми і були нагороджені пам’ятними подарунками.

Цього року незабутні бігові старти в центрі міста та на інших спортивних і неспортивних майданчиках стали великим святом здорового способу життя, де кожен зміг продемонструвати свій хист та відкрити нові для себе напрямки у спорті. Адже ніщо так не об`єднує людей, як спільна мета та підтримка.

Тетяна Кириченко,
прес-секретар
Інформаційно-аналітичного відділу
Перемоці Естафети єднання в ПИРОГОВО
На стадіоні
Не збавляючи швидкість