Світлана Рижик, студентка  5-курсу будівельного факультету КНУБА, стала дипломантом  IV Міжнародного студентського конкурсу науково-дослідних робіт, виконаних із застосуванням комп’ютерних технологій за спеціальностями “Промислове та цивільне будівництво”, “Архітектура”, “Мости і тунелі” та ін. Конкурс проводився 29-30 травня за підтримки Міністерства освіти і науки, Інституту аеропортів Національного авіаційного університету та ТОВ “ЛІРА САПР”.

Студентка нашого університету  перемогла у конкурсній номінації “Висока якість моделювання”, отримавши диплом першого ступеня.

Вітаємо дипломантку міжнародного конкурсу Світлану Рижик із престижною відзнакою і бажаємо їй ще більше наукових здобутків міжнародного рівня!
Далі…