27 вересня в світі відзначають День туризму. Це свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись в ліс чи на берег річки, в гори чи на море, або в інші місця, на які така багата наша планета! Цілком природно, що це свято і тих, хто сам безпосередньо зайнятий у цій сфері. А також, студентів, які обрали туристичну царину справою свого життя.  

В світовий день туризму студентський актив факультету ГІСУТ разом з викладачами провели в КНУБА святковий захід. В зимовому саду головного навчального корпусу КНУБА облаштували святкову фотозону. Від бажаючих сфотографуватися не було відбою. Також, студенти провели благодійний ярмарок, присвячений гастрономічному туризму. Були представлені смаколики зі Сполучених Штатів, Японії, Німеччини та України. Це не випадковість. Адже гастрономія – дуже модна на сьогодні форма відпочинку, що випереджає діловий, розважальний та освітній туризм.

З привітанням виступив ректор КНУБА професор Петро Мусієвич Куліков. Він, зокрема, відзначив, що туризм тісно пов’язаний з архітектурою. Тому найкращими туристами є будівельники, які створюють найбільш яскраві об’єкти архітектури та мистецтва світу.

Факультет ГІСУТ висловлює подяку європейському туроператору «1000 доріг» та особисто начальнику відділу розвитку компанії Оксані Романенко за теплі привітання та розіграш подарунків.

Олена Нестеренко,
заступник декана ф-та ГІСУТ КНУБА