Студенти КНУБА під час занять з Сакральної архітектури у Лаврській дзвінниці

9 жовтня 2018 року до Дня захисника України у Великій лаврській дзвіниці Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка відомого українського художника Олега Лазаренка «Апостольські заповіти». В експозиції представлено 25 портретів видатних історичних постатей України, діяльність яких пов’язано з різними періодами розвитку нашої держави.

Кольоропис від Олега Лазаренка

Під час виставки на ярусах Великої дзвіниці читав свій курс лекцій з “Сакральної архітектури” професор кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування КНУБА О.С.Слєпцов. Таке місце для лекційних занять вибрано, щоб майбутні архітектори могли поглибити знання в спеціалізації «Архітектура будівель і споруд: реконструкція, реставрація архітектурних об’єктів, сакральна архітектура». І не тільки теоретично, а й на практиці. На цей раз, вони ознайомились з оригінальною технікою написання картин – мозаїчним кольорописом. Якщо уважно придивитися, то кожна картина в експозиції складається з дрібних смужечок та трикутничків. Це авторський винахід художника Олега Лазаренка. Всі студенти мали змогу під час лекцій попрактикуватися в новій техніці мозаїчного кольоропису.

Олег Семенович Слєпцов зі студентами 5 курсу кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування