11 жовтня випускниця гімназії «Міленіум» №318, а нині студентка факультету автоматизації та інформаційних технологій Турчанінова Катерина, що навчається на 2 курсі за спеціальністю «Кібербезпека» і спеціалізується на безпеці інформаційних і комунікаційних систем, провела із старшокласниками бесіду-гру «Кібербезпека очима дітей».

Лекція проводилася у форматі гри з використанням тестової online-платформи kahoot. kahoot – це порівняно новий сервіс для створення on-line вікторин, тестів іопитувань. Учні 9, 10 і 11-х класів мали змогу відповідати на питання, запропоновані лектором, із своїх планшетів, ноутбуків або смартфонів, під’єднавшиcь до мережі Internet. Однокласники працювали в одній команді, обирали правильну відповідь у себе на мобільних пристроях, а результати висвічувалися на інтерактивній дошці. Після кожного питання всі разом обговорювали варіанти відповідей, з’ясовували правильну відповідь і обговорюючи, аналізували допущені помилки. Хлопці і дівчата дуже емоційно брали участь в занятті та щиро раділи вірним відповідям.

Уже в 9-му класі більшість учнів визначилися з майбутньою професією. Приємним для лектора виявилося те, що третина дев’ятикласників хочуть бути програмістами. Одиннадцятикласники задавали багато питань, які на сьогодні для них дуже важливі. Запитання стосувалися вступу до вищих навчальних закладів, вибору спеціальності, переваг навчання у Київському національному університеті будівництва і архітектури. Багато питань було стосовно факультету автоматизації і інформаційних технологій, а також спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Інформаційні системи і технології», «Кібербезпека».

 

Ліцеїстам дуже сподобався такий формат проведення лекції у вигляді комп’ютерної гри. Тому директор гімназії, Сидоренко Ірина Анатоліївна,подякувала Катерині за співпрацю, цікавий формат спілкування і добавила: «Вчителям завжди приємно спостерігати за успіхами своїх учнів, оскільки це результат нашої праці. Турчанінова Катя дуже гарно навчалася в школі, вступила на бюджетну форму навчання, в університеті займається науковою роботою. Катерина – одна з найкращих наших випускниць, наша гордість!»

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки КНУБА

Бурдейна Наталія Борисівна