Члени Молодіжної наукової ради Київського національного університету будівництва і архітектури Ірина Сергіївна Івахненко та Марина Миколаївна Климчук пройшли науково-педагогічне стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie в Польщі. Таке стажування дозволило не  тільки підвищити кваліфікацію та опанувати новітні унікальні методики викладацької діяльності, а й обмінятись корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримати нові наукові зв’язки.

У рамках стажування на базі Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 27 вересня 2018 року  молоді науковці з нашого університету взяли участь в  Міжнародній науковій конференції: «Internalization as a Challenge for Higher Education Institutions: Ukrainian and Polish Perspectives», де представили спільну доповідь на тему: «Дуальність вищої освіти в Україні: сучасні тренди та виклики».

Молодіжна наукова рада дякує керівництву за підтримку та сприяння в підвищенні кваліфікації молодих учених.