Згідно з рішенням ректорату, з 24 вересня в гуртожитках КНУБА організовано щотижневий прийом з особистих питань. Студмістечко звітує.

За перший місяць вдалося вирішити питання зі злісними порушниками дисципліни в гуртожитках. Це стосується тютюнопаління та розпивання спиртних напоїв. Готується розпорядження щодо виселення з гуртожитку за третє подібне порушення.

Створений графік чергування представників деканатів та дирекції студмістечка.

На звернення мешканців гуртожитку №6 розпочато підготовчі роботи щодо створення жіночого спортивного залу.

Розпочато роботу над створенням дитячої кімнати в гуртожитку №1. Готують до ремонту гуртожиток №4.

З метою організації дозвілля в гуртожитках проведені спортивні заходи з настільного тенісу та армреслінгу.

На пропозицію студентів ФІСЕ створити благодійну платформу допомоги дітям-сиротам вживаються заходи щодо організації пунктів прийому речей в усіх гуртожитках КНУБА.

Окрім цього, проведено суботник в гуртожитках №4, №5, № 6. Відтепер довкола чистота.

Вадим Коберник

директор студмістечка