Тютюнопаління і молодь – дуже серйозна проблема, і проблема не тільки медична, а й соціальна. У житті сучасного суспільства особливо гостро постали проблеми, пов’язані з тютюнопалінням. Надзвичайно велике поширення спостерігається серед молоді та студентів. Шкідливі звички негативно впливають на суспільство загалом, а також на життя та діяльність особи зокрема. У даний момент дана проблема стала глобальною, і з нею повинно боротися не тільки суспільство. Кожна людина повинна усвідомлювати для себе велику шкоду куріння і намагатися боротися з нею.

Студентство КНУБА 8 листопада провели загальноуніверситетську акцію «Обміняй цигарку на цукерку», мета якої є – пропагування здорового способу життя. Актив студентів обмінював цигарки на цукерки та закликав кинути курити вже сьогодні!.

Також було проведене опитування серед студентів університету «Куріння як соціальна проблема». На запитання відповіли 35 хлопців і 14 дівчат.

Питання-Відповіді:

Як ви вважаєте, чому курять студенти? Щоб випробувати задоволення;

Як часто Ви курите?» Пачку цигарок на день

У середньому 10 цигарок на день

Скільки вам було років. Коли ви вперше спробували курити? 15-17 років

Ви почали курити За компанію

Чи дратує ваше паління близьких Так

Що могло б спонукати вас кинутит курити? Хвороба, власне рішення

Наскільки складно, на вашу думку, утримуватися від куріння студентам, які не курять?

Складно, але можна

Чи дотримуєтеся ви норм паління? Палимо будь-де

Як впливає на вас відмова від куріння? Викликає дратівливість

Підвищена нервова збудливість

В організації акції брали участь та допомагали провести: соціальний департамент, заступники деканів з виховної роботи. Фінансову підтримку для проведення заходу надав профком студентів КНУБА.

Маємо надію, що такі акції змінять свідомість наших студентів і основним їх гаслом буде: «Ми за спортивний, культурний, соціальний та здоровий спосіб життя!!!» Зроби свій вибір, твоє здоров’я в твоїх руках!

КНУБА – за здоровий спосіб життя!!!

Завідуюча

організаційно-методичного відділу

з виховної роботи

Бєлозьорова О.В.