Шістнадцятого листопада на великій перерві Рада студентського самоврядування університету спільно з виховним відділом привітали студентів КНУБА з їх святом – Міжнародним Днем студента.

Традиційно Міжнародний день студента відзначають 17 листопада. Зазначимо, ніяких сталих традицій святкування не має. Мабуть тому й полюбилося свято молоді, бо кожен відзначає його по-своєму. Наприклад, в КНУБА свято почалося напередодні 16 листопада на великій перерві між парами. В зимовому саду зібралися студенти, викладачі і працівники КНУБА. Завітав на свято і ректор Петро Мусійович Куліков. Звучали бардівські пісні. Зазначимо, до свята автори підготували музичні прем’єри. На такому тлі вітали 48 найактивніших студентів. 

Їм вручили грамоти та значки КНУБА за вагомий внесок в розвиток Університету. Як підкреслив у вітальному слові Петро Мусійович, ця відзнака ще й має додати плюс один бал до рейтингу кожному з нагороджених. Як з’ясувалося, це була перша офіційна частина. А в другій студентів чекав сюрприз від Ректора – величезний торт. І свято набуло приємних солодких рис! Всі смакували торт з задоволенням! Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаємо провести цей день весело, щоб було про що згадувати цілий рік!

 

Дякуємо адміністрації університету за підтримку цього заходу, а профкому студентів та аспірантів – за фінансову допомогу! 

Олександр Слободенюк

голова Ради студентського самоврядування КНУБА