23 листопада у Київському національному університеті будівництва і архітектури за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної академії державного управління при Президентові України та Представництва Польської академії наук в Києві відбулася Четверта Міжнародна науково-практична конференція «РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА: ІСТОРІЯ, ПОЛІТИКО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ, АРХІТЕКТУРА, УРБАНІСТИКА».

Пленарне засідання відкрив проректор з наукової роботи КНУБА, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Віталій Олексійович Плоский, який привітав усіх учасників конференції та побажав їм плідної роботи в процесі обговорення доповідей. Модераторами засідання виступили декан факультету урбаністики і просторового планування  кандидат технічних наук, доцент Алірза Махмуд огли Мамедов та завідувач кафедри політичних наук, доктор політичних наук, професор Євген Вікторович Перегуда.

У рамках пленарного засідання було заслухано виступи, присвячені фундаментальним проблемам галузі: “Утопії та практопії в містобудуванні та регіональному плануванні”, “Концептуальні засади поділу влади та розподілу владних повноважень у сучасній Україні – основа формування цілісної системи державної влади та забезпечення її дієздатності”, “Проблеми використання земельних ресурсів об’єднаних територіальних громад”, “Problemy polityki regionalnej kościołów prawosławnych w Centralnej Europie”, “Теоретичні засади практики управління сталим розвитком територій” та ін.

Обговорення питань із заявленої наукової проблематики продовжувалося в рамках роботи секцій. Усі учасники конференції під час реєстрації традиційно отримали збірних опублікованих тез.

Оргкомітет конференції також висловлює подяку голові профспілки працівників університету Анатолію Степановичу Ваколюку, учасникам заходу та усім, хто допомагав в організації роботи конференції.

Доцент кафедри політичних наук

Людмила Медведська