Конференція відбудеться 28-30 листопада 2018 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури» (Київ,Україна). Реєстрація учасників – 28. 11. 2018 р. з 8:00 до 10:00. Відкриття конференції 28 листопада о 10.00. Друге пленарне засідання, круглий стіл, ухвалення рішення конференції – 30.11.2018 р. о 14:00.

Метою конференції є: обмін досвідом, поширення та розвиток передових технологій автоматизованого проектування, популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельно-технологічного обладнання, підвищення кваліфікаційного рівня підготовки фахових спеціалістів.

Конференція відбувається за підтримки: Міністерства освіти і науки України; Польської академії наук (представництва в Києві); Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Науково-дослідна лабораторія з питань енергоефективності в будівництві та архітектурі «Енергоцентр-КНУБА»; Української асоціації з прикладної геометрії; ВБО «Інститут місцевого розвитку»; проекту Європейського Союзу Горизонт 2020: “Train-to-NZEB: Building Knowledge Hub”; а також за підтримки NZEB Hub (Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА).

Для участі у конференції необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті конференції www.bmc-conf.com. Мова реєстрації – англійська.

Додаткову інформацію щодо організації та порядку проведення конференції можна дізнатись на офіційному сайті конференції www.bmc-conf.com

 

Василь Підлуцький

доцент кафедри Основ і фундаментів КНУБА