27 листопада у конгресно-виставковому центрі “Парковий” відбувся щорічний Інвестиційний форум міста Києва, у рамках якого представлені, зокрема, інноваційні проекти Київського національного університету будівництва і архітектури. На відкриття форуму завітав Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, який наголосив, що міська влада Києва стимулює процес упровадження інновацій для подальшого розвитку столиці.

Інвестиційний форум міста Києва – це щорічна платформа для міської влади, бізнес-спільноти та громади, створена з метою обговорення спільних проектів і залучення інвестицій. Цьогоріч головною темою Інвестиційного форуму стали інновації. Серед ключових питань форуму — екосистема інновацій: освіта — наука – бізнес. Спікери обговорювали також проблеми комерціалізації інновацій, трансферу технологій, фінансові інструменти для інновацій, ризики і вигоди для інвесторів та низку інших нагальних проблем. На форумі були представлені кейси із України, у тому числі — у галузях IT-технологій, енергоефективності, медицини тощо.

КНУБА у рамках форуму представив проекти 1000-метрового екологічного хмарочосу за біо-прототипом “Біотектон Олексія Лазарєва”, NZEB-HUB – науково-освітнього та атестаційного центру з енергоефективного будівництва та ін. Сподіваємося, що наступного року лінійка проектних пропозицій КНУБА на Інвестиціному форумі ще більш помітно розшириться.

Доцент кафедри політичних наук КНУБА

Людмила Медведська