6 грудня на запрошення НАН України ректор Київського державного університету будівництва і архітектури професор Петро Мусійович Куліков та в.о. директора Інституту інноваційної освіти КНУБА професор Олександр Андрійович Никитюк відвідали виставку-презентацію наукових та науково-технічних розробок. Виставка проходить в Експозиційному центрі «Наука» НАН України та приурочена 100-літньому ювілею Академії та її президентові академіку Борису Євгеновичу Патону.

Нагадаємо, що видатний український науковець Борис Євгенович Патон народився того ж дня і року, коли започаткувала свою діяльність Національна академія наук. Впродовж 56 років, починаючи з 1962-го, Борис Патон незмінно очолює Академію і вже став її символом, брендом і “оберегом української науки”.

У рамках виставки-презентації відбулася зустріч Петра Кулікова та Олександра Никитюка з першим віце-президентом Національної академії наук України, головою Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України, академіком Антоном Григоровичем Наумовцем. В ході зустрічі обговорили перспективи наукової діяльності Університету та аспекти подальшої співпраці з провідними українськими та міжнародними науковими закладами у галузі підготовки висококваліфікованих фахівців та розвитку української науки.

Загалом у виставці взяли участь 70 академічних установ. Вони представили понад 600 своїх наукових результатів за широким спектром напрямів – від інформаційних технологій до нових сортів рослин, а також низку наукових видань.

С.О Циганій

начальник Центру інформаційних технологій

та дистанційної освіти ІІО КНУБА