6 грудня відбулася перша Профорієнтаційна екскурсія до Київського національного університету будівництва і архітектури. До КНУБА приїхали майбутні абітурієнти та їхні батьки з Києва, м. Маріуполь Донецької області, м. Токмак Запорізької області, учні 9, 10, 11-х класів, студенти коледжів і університетів, які планують вступати на Архітектурний та інші факультети.

На лекції-відеопрезентації «Знайомство із будівельною галуззю та КНУБА», яку провела Сідун Катерина Василівна, гості дізналися про умови вступу, підготовку до ЗНО, про спеціальності та спеціалізації, які можна отримати в нашому університеті, про систему подвійних дипломів, про дозвілля студентів, заняття спортом, про участь наших студентів у громадських та суспільних проектах. Учнівську молодь зацікавила система паралельного навчання у КНУБА – можливість одночасного отримання двох дипломів за двома спеціальностями.

Разом із куратором – Бірук Яною Ігорівною, гості послухали лекцію кандидата технічних наук Шарапи Сергія Павловича про енергозберігаючі технології в лабораторії Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням. Потім відвідали лабораторію «GameHub», де про створення комп’ютерних ігор їм розказала заступник декана Факультету автоматизації і інформаційних технологій Соболевська Леся Георгіївна.

Заступник декана факультету геоінформаційних систем та управління територіями Горковчук Юлія Вікторівна провела майстер-клас, під час якого абітурієнти навчилися запускати дрон. А в лабораторії сучасних технологій Сomputational architecture гостям університету демонстрували роботу 3D принтера та надруковані ним моделі.

Після цікавої і змістовної екскурсії більшість абітурієнтів повернулися до відділення довузівської підготовки задати питання про підготовчі курси. Глубенко Оксана Григорівна і Парасюк Наталія Іванівна розповіли про форми, напрямки, терміни, умови і переваги підготовки абітурієнтів до творчого конкурсу і ЗНО у КНУБА, познайомили з навчальною літературою для підготовки до вступу.

Завідувач відділення

довузівської підготовки