14 грудня у КНУБА відбулося засідання Вченої ради. Одне з питань, що розглядалося на засіданні – підсумки рейтингу факультетів. Акція пройшла в Університеті вперше. Звітував перший проректор Чернишев Денис Олегович. Він жартома порівняв рейтинг з відомим в радянські часи соцзмаганням. А серйозно додав, що все робилося з метою проаналізувати якість діяльності факультетів.

Дані можна було подавати починаючи з червня, від наказу Ректора щодо рейтингування факультетів, і по грудень. Так що часу було достатньо. Порівнювали за п’ятьма показниками: міжнародної активності, якості контингенту студентів, науково-педагогічного та наукового персоналу, наукової і науково-технічної діяльності, а також активності науково-педагогічних працівників. Кожен факультет мав переваги в тому чи іншому розділі. Однак, за підсумками балів переміг Факультет автоматизації та інформаційних технологій з результатом 32 800 балів. Друге місце розділили Будівельний факультет і Факультет урбаністики та просторового планування. На третьому – Будівельно-технологічний. На останньому – Факультет геоінформаційних систем управління територіями.

За перше місце декану факультету ФАІТ, крім почесного диплому, Петро Мусійович Куліков вручив грошову премію в сумі 50 тисяч гривень. Ректор також запевнив, що система рейтингування мала деякі недоліки, але їх спробують виправити до наступного року. І підсумки в 2019 році будуть набагато цікавіші.

Вітаємо переможців!

Прес-служба КНУБА