З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая, яке відзначається 19 грудня. Це прекрасне свято радості та надії. Дітлахи знають, що у ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з неба і залишає усім слухняним діткам під подушкою подарунки. На Зимового Миколая було заведено працювати на користь інших, особливо бідних і сиріт та дарувати радість і казку дітям.

18 грудня студенти КНУБА завітали в дитячий будинок «Чебурашка» для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та привітали їх з цим святом і подарували свято з конкурсами, танцями та піснями, провели майстер-класи. Кожна дитина отримала солодощі та подарунки, іграшки, набори для творчості, новорічні прикраси, спортивний інвентар, товари для побуту.

За організацію та підтримку дякуємо Ректорату КНУБА, віце-президенту Академії будівництва України Віктору Лещинському, соціальному департаменту, факультету ГІСУТ, архітектурному і будівельному факультету, факультету урбаністики та просторового планування, відділу довузівської підготовки та всім студентам, які взяли участь в благодійній акції та подарували дітям емоції, гарний настрій і незабутні враження на цілий рік. Спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще.

Вітаємо всіх з днем Святого Миколая! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом вас !

О. В. Бєлозьорова

завідуюча